Alo Anne Ben Doktor Burhan Pdf Kitap İndir“Bir gün sadece hekimlere sunulan stand up gösterisini izlerken, bize hekimlerde çok ilginç anılar olduğunu ama bunların yazılı olarak bulunmadığını söyleyen sanatçının sözleri fitili ateşledi. Daha gösteriden çıkmadan bu kitap fikri kafamda olgunlaşmaya başladı. Gerçekten bizler bir araya gelince, ortamda uygun ise bu tip anılarımızı anlatır, bazen güler bazen de şaşırırız. Meslekte malzeme oldukça boldur. Tabii ki olaylara bakmasını bilene.
Birlikte çalıştığım Dr. Alaattin Kaçar’a bu düşüncemden bahsedince, oturup olayları anımsamaya başladık, notlar aldık. Diğer meslektaşlarımızdan duyduğumuz anıları derlemeye başladık. Türkçe imla kurallarını öğrenmeye başladık. Bu arada hekimlik mesleğini de uygulamaya devam ediyoruz. Yani vakit sorunumuz ileri boyutta, buna rağmen gene de umduğumuzdan kısa sürede bir kitap hazırladık.

Bu kitap birilerini kızdırabilir de ama bütün olaylar gerçektir ve bire bir yaşananlardan derlenmiştir. Meslektaşlarımızın büyük bir bölümü projemize destek oldu ve katkılarda bulundu. Buradan hepsine saygı ve sevgilerimi sunuyorum. Biz kitabı hazırlarken çok eğlendik ve geçmişimizi anımsadık, oralardaki dostları sevgi ile andık. Hepsine kucak dolusu selam olsun. Bu tip anı kitaplarının daha çok yayınlanması dileği ile kitabımızı çıkartıyoruz. Çok sevileceğini umuyoruz.”- Özcan Yılmaz

Baskı Yılı: 2008

Dili: Türkçe
Yayınevi: CiniusBe the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*