Bir Anda Aşk Pdf Kitap İndirSadece bir kız, Grayson.
Hayatımı kurtaran bir kız.
Etrafımızda kimse yokken ya da ölme tehlikem olmadan saçını yüzünden çekmek, onu yakınımda hissetmek istiyordum.
Onunla tanışmak farklı hissettirmişti.
Gerçek.
Onunla görüşmeliydim. En azından adını öğrenmiştim. Wren Caswell. Sonrası kolay olacaktı.

Onu kurtardığım günden beri Grayson’a karşı öyle güçlü bir çekim hissediyordum ki bu beni korkutuyordu. Başta bunun gizemli bir şey olduğunu düşünmüştüm; birinin hayatını kurtardığınızda aranızda bir bağ olurdu. Ama sonra bana bakmıştı; kâkülleri kaşlarının üzerine düşmüştü, gömleğinin üst düğmesi açıktı ve o an aklımdaki tek şey sağlığı değildi.

Wren Caswell, sıradan bir genç kızdır. Hep kendisinden bekleneni yapan, sessiz ve “iyi” kız olmasına rağmen lisenin üçüncü yılında bu stratejisi geri tepmeye başlar. Değişmek istemesine rağmen bunu nasıl yapacağını bilemez.

Grayson Barret, St. Gabriel Lisesi’nin kralıdır. Lakros takımının yıldızı ve sınıfının gözdesi olarak parlak bir geleceğe yelken açmıştır… ta ki dönem ödevi sattığı için okuldan atılana kadar. Giderek dibe batmaya başlayan Gray’in değişmesi gerekmektedir ama bunu nasıl yapacağını bilemez.

Wren, ailesinin restoranında çalışırken kaderin bir cilvesiyle Gray’i boğulmaktan kurtarır ve kelimenin tam anlamıyla onu hayata döndürür. Bundan sonra ikisi de geçmişlerinden sıyrılmaya çalışacak, kim olduklarını keşfe çıkacak… belki de birbirlerine âşık olacaklardır.

“Bu romantik (ve skandal dolu!) kitaba bayılacaksınız. Vaat ettiği şeylerin hepsini sonuna kadar veriyor.”
-Sarah Mlynowski-

“Bir Anda Aşk bir ilişkinin başında kurallar belirlemeye çalışan gençlerin ilgisini çekecek. Aşk her şeyi affeder mi?”
-Children’s Literature-
(Tanıtım Bülteninden)Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*