Dorland's Gray's Anatomi Cep Sözlüğü – Atlası Pdf Kitap İndirİki büyük isim ve muhteşem bir taşınabilir anatomi kaynağı!

Bu cep atlası, hareket halindeyken en iyi anatomi referansınız olacak. Dorland’s Illustrated Medical Dictionary’den aldığı mükemmel tanımlar ile Gray’s Anatomy for Students’m olağanüstü çizimlerini, titizlik ve görsel berraklığın eşsiz sunumu için birleştirmiştir.

Sistemlerden çok vücut bölgelerine göre yapılan organizasyon günümüz anatomi eğitiminin yaklaşımına paralellik göstermektedir.

Gray’s Anatomy for Students, Standring: Gray’s Anatomy, 39. edt. ve Sobotta: Atlas of Human Anatomy 14. edt elde edilen nefis, tamamı renkli çizimler yapıları görülebilir, hatırlanabilir ve tanımlanabilir hale getirmiştir.

Terimler ve tanımlar için herkes tarafından tercih edilen ve güncelliğini koruyan Terminologia Anatomica temel alınmıştır.

Dorland’s Illustrated Medical Dictionary’den alınan tanımlar, her bölümde titizliği ve berraklığı açığa çıkarmıştır.

Cep formatında yapılması ise taşıma ve kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Sonuç, laboratuar diseksiyonlarında, her an her yerde hızla yardım alınabilecek, anatomik yapı ve tanımların ideal bir kılavuzudur.
(Tanıtım Bülteninden)Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*