Gizemli Savaşçı Pdf Kitap İndirGüzeller güzeli kadın sarayın balkonunda yağmalanan, ateşe verilen şehirde yükselen dumanları hüzün ve acı içinde seyir diyordu. Düşman Truva atın içine saklanarak şehre sızmış önüne gelenleri acımadan öldürmeye başlamıştı. Truva atında efsanevi kahraman gizemli savaşçı da bulunuyordu. Tek amacı ismini tarihe yazdırmak ve unutulmamaktı. Acaba gizemli savaşçı halindeki unutulmak kahraman olabilecek miydi? Saraydan kendini izleyen kadın kimdi? Savaşın asıl nedeni neydi? Murat bütün bu sorularla savaşın içinde kalarak bulabilecek mi?
Tarihte eşekkulaklı olarak geçen Midas’ın kulakları neden eşekkulağı gibi neden uzadı hiç merak ettiniz mi? Ünlü ve zengin olmak için dileğinin gerçekleşmesiyle dokunduğu her şeyi altına çeviren Midas acaba nasıl yemek yiye bilecek? Sevdiklerine nasıl dokuna bilecek? Bu lanetli dileğinden kurtulabilecek mi?
Bütün bu soruların cevabı tarihin gizemli sayfalarında sizi temposu düşmeyen bir macera ile bekliyor. Kahramanları hiç bu kadar güzel günümüze ve hayal dünyamıza uyarlanmamıştı.
(Tanıtım Bülteninden)Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*