İçimizdeki Mizah Pdf Kitap İndirİnsan haklarına saygı yazarın en önemli düşüncesidir. herkesin eşit olduğu, her bireyin eşit yaşam hakkına sahip olduğu bir dünya hayalini süslemektedir. Kişilerin dış görünümü değil, iç güzelliği önemlidir. Çocuklar ve onların sevgisi en önemli yaşam tarzının bir parçasıdır. Kadınlara önem verir. Onlar ile paylaşılan yaşamın gerçek yaşamolduğunu kabul eder. Vatanını sever. Olmazsa olmazlarından biri Atatürk sevgisi ve Cumhuriyete olan bağlılığıdır. Parlemenret rejime duyduğu saygı yaşamının bir parçası ve insana saygının temel taşlarını oluşturur.

Yazar, 1955 tarihinde Zonguldak´ta doğmuştur. Aslen Doğu Karadeniz´in şaka kaldırır ve insanları seven yapısıyla yoğrulmuş biri olarak yaşamının gençlik bölümü doğduğu yer alan Zonguldak Kozlu´da geçmiştir. Yaşamının her kesitinde üşlkenin her bir toprağına ve şehrine ayağını basarak, oraların kültürünü ve yaşamını görerek zevk alan biridir.

Bu kitapta yazılanlar, gerçek yaşamın içindeki kesitlerin mizah ile süslenerek anlatımından ibarettir. Okurken zevkli bir zaman geçireceğinizi sanıyoruz.
(Tanıtım Bülteninden)Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*