Kalkışma – Habercilerin Kaleminden 15 Temmuz Pdf Kitap İndir15 Temmuz’da herkesin bir hikâyesi var. O hikâyeleri televizyonlardan, gazetelerden takip ettiniz. Haberleri sizlere ulaştıranların da hikâyeleri var elbet. O gece biz haberciler neler yaşadık? İşte hepsi bu kitapta.

15 Temmuz gecesi yaşananları 102 haberci kaleme aldı. Türkiye Haber Kameramanları Derneği, 15 Temmuz’u en sıcak noktalarda yaşayan habercilerin bu anılarını kitaplaştırdı. Onların yaşadıkları, unutamayacakları anılar, “kalkışma”da derlendi.

Kimi evinde küçük bebeğini bıraktı çıktı meydanlara, kimi ailesini bıraktı, savruldu haberden habere… Onlar, o gece görevinin başında, tüm yaşananları ekranlarınıza, gazetelerinize aktardılar.

Peki, bu haberler sizlere ulaşırken onlar neler yaşadılar? O gece alanlarda gördüklerinizin yanında, ekranlarda izlediklerinizin perde arkasında yaşananların hikâyesi, “kalkışma” kitabında yerini aldı.

Bu eser, şimdi herkesin bildiği o sıcak geceyi sizlere taşıyor, ancak bundan yıllar sonra bir tarih kitabı olarak raflardan asla düşmeyecek.

O geceyi yaşayan yüzde yüz canlı tanıkların hikâyeleri, bu kitapla kuşaktan kuşağa aktarılacak.
(Tanıtım Bülteninden)Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*