Kedilerden Nefret Edenlerin Kitabı Pdf Kitap İndir“Her kedisevere karşılık, en az bir -ya da iki- tane kediden nefret eden insan vardır.”

Kediseverlerin kalplerinin derinliklerinde potansiyel bir kedi nefreti yattığı doğru mudur? Bu ciddi bir sorudur, lütfen üzerinde durun!..

Yoksa doğruyu gizliyor musunuz? Gecenin kör karanlığında parlayan gözleriyle size bakarak miyavlayan kedinize hiç terlik fırlatmadınız mı? Koltuklarınızı, perdenizi, yeni aldığınız elbisenizi mini mini patileriyle parçalayan kedinizin o yırtıcı patilerindeki tırnakları tek tek söktürmeyi, ya da bizzat kendiniz sökmeyi içinizden geçirmediniz mi? Sizden içten yanıtlar bekliyoruz…

Eski bir “kedisever” olan Skip Morrow, kedilerle ilgili şeytani fantezilerini sizler için bir araya topladı. “Kedilerden mustarip”lerin, içinde kendilerini bulacakları bu kitap, kafanızda yeni ufuklar açabilir. Belki siz de bunlardan yola çıkarak, yeni fanteziler üretebilirsiniz… Kim bilir, belki de siz bir köpekseversinizdir. Bu yüzden, sizin böyle bir çaba harcamanıza da gerek kalmaz.

Aksoy Yayıncılık Show Kitap “Anti-Stres Dizisi” içinde yer alan “Kedilerden Nefret Edenlerin Kitabı”, kediler konusunda kimlerle savaştığınızı bilmeniz açısından önemli bir kitap…Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*