Markanızı Nasıl Pişirirsiniz? Pdf Kitap İndirYemek yapmayı seviyorsanız, kendi markanızı yaratmayı daha çok seveceksiniz.

Bu rehber kitap pazarlamanın en zor konularından markalaşmayı daha önce hiç olmadığı kadar kolay anlaşılır bir dille anlatıyor.

SWOT analizini “mücver” yemeği ile anlatan ilk kitap.

Kadın girişimcilere yönelik yazılmış, alanında bir ilk olan bu marka yaratma kitabında ihtiyacınız olan tüm tarifleri bulabilirsiniz.

Fikirleriniz, hayalleriniz boşa gitmesin!

Bir gün, geçmişe bakıp “keşke deneseydim” demenizi istemiyorum. Ben, hayallerine şans veren, deneyen, üreten, mutlu kadınların sayısının artmasını istiyorum. Bunu başarmanın da tek yolu var: Birbirimize yardım etmek! Bu yüzden bir tasarımcı ve pazarlama uzmanı olarak 15 yıldır Amerika’da ve Türkiye’de edindiğim bilgi ve tecrübeleri, kendi işlerini kurmak isteyen kadınlara aktarmak ve onların mutlu kadınlar olmasına katkıda bulunmak için bu kitabı yazdım.

İnanıyorum ki, bir ülkenin kadınları ne kadar mutlu olursa, o ülke de o kadar mutlu olur. Bir şeyleri değiştirebiliriz ve bunun için bir yerden başlamamız gerekir. Bu kitap sizin seçtiğiniz başlangıç olabilir!
(Tanıtım Bülteninden)Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*